Sakarya Anahtar Hakkında

Bizi Tanıyın

  1. Ana Sayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Anahtarcı ve çilingir olarak 1980 yılında 6 m²'lik küçük bir tamir atölyesi olarak faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu yıldan bu yana yalnızca anahtarcılık, kilitçilik ve çilingirlik işleri ile mesleğini sürdürmekte olup son teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına günümüz araç güvenliği gereksinimlerinden olan immobilizeri (elektronik araç koruma sistemi) faaliyet alanına eklemiştir.

Yılların tecrübesi ve birikimi ile 1999 yılı depremi sonrasında 40 m²'lik yeni iş yerinde hizmet vermeye başlayan firmamız; 01/01/2013 tarihinde 100 m²'lik yeni yerinde, sonrasında da 01/05/2021 tarihinde 150 m² alanda Sakarya Anahtar olarak müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır. Her türde anahtar, kilit, çilingirlik, immobilizer, yedek parça ve servis hizmetleri vermektedir.

Sektörde daha iyi hizmet verebilmek ve yeni teknolojiyi sürekli takip edebilmek, yedek parça dalında geniş stoklu ve bilgisayar destekli alt yapısıyla; servis dalında tecrübeli personeli ve servis araçları ile günümüz teknolojisiyle en etkin biçimde cevap verebilecek kapasitededir. Firmamız için asıl olan; günün gerekliliği dahilinde müşterilerin isteklerine en kısa zaman diliminde cevap verebilmenin huzur ve mutluluğunu, müşteri keyfine dönüştürebilme adına tüm personelimizle hizmetinizdeyiz.

Sakarya Anahtar